نیرو نمایشگاه

در طول سال شاهد برگزاری ایونت ها و نمایشگاه های زیادی هستیم که بسیاری از مشاغل در صدد این هستند که بهترین حضور را در این نمایشگاه ها و یا ایونت ها داشته باشند. تامین نیرو نمایشگاهی یکی از موارد مهم برای معرفی محصول و حضور حرفه ای در نمایشگاه است. ممکن است شما هم به عنوان یکی از صاحبان مشاغل و یا کسب و کار به دنبال تیم خوبی برای استخدام نیرو نمایشگاهی باشید. در ادامه با ما همراه باشید که بتوانیم در انتخاب یک تیم خوب به شما کمک کنیم.

مجموعه خدمات نمایشگاهی زینو همواره آماده خدمت رسانی برای تامین نیروی نمایشگاهی مورد نیاز شما می باشد. جهت استفاده از خدمات ما و همچنین دریافت مشاوره و راهنمایی می توانید با کارشناسان ما (شماره های ۰۹۱۲۹۴۴۹۲۱۲۰۹۳۹۵۴۶۳۷۸۷) تماس بگیرید.

تامین نیرو نمایشگاهی

چرا باید برای تامین نیروی نمایشگاهی اقدام کنیم؟

یکی از مهمترین موارد در غرفه نمایشگاهی برای جذب مشتری بیشتر، داشتن تعامل مناسب با مشتریان است. باید اشخاصی در غرفه باشند که محصول را به خوبی به مشتری نمایش بدهند و توضیحات کامل را ارائه کنند. همچنین با بیانی خوب و رفتاری مناسب بتوانند مشتری را ترغیب به گوش دادن به سخنان آنها، گاهی تست محصول و در نتیجه خرید محصول کنند.

تنها معرفی محصول نیست. در یک غرفه شما به نیروها و امکانات دیگری نیز نیاز دارید که بتوانید تعامل بیشتری با مشتری داشته باشید و او را بیشتر جذب و علاقه مند به محصول یا کسب و کار خود کنید. در واقع شما باید از رقیبان خود در هر زمینه ای پیشی بگیرید، که بتوانید نتیجه دلخواه را دریافت کنید و به هدف خود برسید. بازار رقابت در هر کسب و کاری بسیار بزرگ و سخت است.

استخدام نیرو نمایشگاهی

شما نمی توانید برای تامین نیروهای غرفه خود از کارمندان و آشنایان کمک بگیرید. این اشخاص هیچ تجربه و تخصصی در این زمینه ندارند. اما با استخدام نیرو نمایشگاهی که می توانید برای این منظور از شرکت های خدمات نمایشگاهی کمک بگیرید، می توانید بهترین ها را در کنار خود داشته باشید. جهت استخدام نیرو نمایشگاهی می توانید با شماره های  ۰۹۱۲۹۴۴۹۲۱۲ – ۰۹۳۹۵۴۶۳۷۸۷  تماس بگیرید.

استخدام نیرو نمایشگاهی

نیروهای نمایشگاهی مورد نیاز

یک غرفه با توجه به فعالیتی که دارد ممکن است به اشخاص زیادی در زمینه های تخصصی مختلفی نیاز داشته باشد. هر کدام از افراد تخصص خود را دارند و می توانند در حرفه خود به بهترین نحو عمل کنند. تیم نیرو نمایشگاهی مورد نیاز شامل اشخاصی همچون بازاریاب، ویزیتور، مترجم، مدل، دادزن، تیم غرفه سازی نمایشگاهی، اینفورمیشن، پرسشگر و پاسخ دهنده، تراکت پخش کن، عکاس و فیلمبردار نمایشگاهی، تیم پذیرایی نمایشگاهی،نیرو عروسک گردان، نیروی مهماندار، نیروی خدمات، نیروی پرومتر و سمپلر و… می شود.

توجه داشته باشید که پذیرایی و تشریفات در نمایشگاه، خود بخش مهمی از یک غرفه می باشد که باید با وسواس خاصی به آن توجه شود. یک پذیرایی در خور و مناسب می تواند در جذب مشتری شما بسیار موثر باشد. در ادامه به توضیح چند نمونه از فعالیت تیم نیرو نمایشگاهی می پردازیم.

نيرو غرفه دار نمايشگاه

استفاده از نیروهایی که در این زمینه آموزش لازم را دیده اند و متخصص می باشند بسیار ضروری است. شما به افرادی نیاز دارید که با پوشش مناسب و استاندارد جهت حضور در نمایشگاهی و منطبق با دستور العمل های حراست نمایشگاه در جذب مشتریان برای رسیدن به هدف، به شما کمک کنند.

نیروی کانتر

یکی دیگر از نیروهای لازم و متخصص که باید در غرفه شما حضور داشته باشد، کانتر می باشد. تامین نیرو نمایشگاهی کانتر برای پشت میز کانتر و نقش پذیرش نمایشگاهی می باشد. این نیروها باید صبر و تحمل بالایی داشته باشند. در واقع این شخص وظیفه پذیراش و راهنمایی و هدایت افراد را به عهده دارد. میزهای کانتر متفاوتی همچون ریلی، سوئیسی و تاج دار وجود دارد که یک یا دو نفر در پشت آن برای ارائه خدمات حضور پیدا می کند.

پروموشن نمایشگاه

وظیفه نیروی پروموت نمایشگاه، توضیح و تبلیغ موضوع نمایشگاه است. اشخاصی که از غرفه نمایشگاهی بازدید می کنند، ممکن است سوالاتی داشته باشند که آنها را از  پروموشن می پرسند. پروموشن وظیفه دارد توضیحات لازم را در اختیار آنها قرار دهد. می توان گفت این شخص نقش تبلیغات نمایشگاه و محصولات یا شرکت را دارد.

توجه داشته باشید که برای استخدام نیرو نمایشگاهی باید تخصص افراد را در نظر بگیرید و برای رسیدن به هدف، از افراد متخصص و با تجربه در هرکاری کمک بگیرید. به طور مثال اشخاصی همچون پروموشن، کانتر و… باید فن بیان بالایی داشته باشند و با بازدید کنندگان بسیار خوش برخورد باشند و کمک کنند که بازدید کننده به آنچه می خواهد خیلی سریع برسد.

رزرو نیروی نمایشگاهی

اینفلوئنسر نمایشگاه

اینفلوئنسر کار بازاریابی را برای تایید بیشتر محصول انجام می دهند. گاهی برندها برای تبلیغ بیشتر و همچنین تأیید شدن محصولات و خدمات خود، به افرادی که در رسانه‌های اجتماعی حضوری فعال داند، پول پرداخت می‌نمایند. اینفلوئنسرها محصول و خدمات آن برند را ممکن است حتی در صفحه اجتماعی شخصیی خود نیز تبلیغ کنند.

این افراد دنبال کنندگانی دارند که می توانند روی آنها تاثیر بگذارند. با تبلیغات این اشخاص و همچنین معرفی حمایت آنها از برند، محصول و یا خدمت شما، افراد زیادی که آنها را دنبال می کنند به شما اعتماد بیشتری می کنند. به این صورت این یک شیوه تبلیغاتی خواهد بود.

مترجم نمایشگاه

ممکن است نمایشگاه شما، یک نمایشگاه بین المللی باشد که اشخاص زیادی از سراسر جهان یا کشورهایی خاصی برای بازدید از غرفه شما به نمایشگاه می آیند. حضور یک نیرو نمایشگاهی مترجم در این حالت بسیار ضروری است. او نقش زیادی در ارتباط گرفتن و جذب مشتریان در این حالت دارد. گاهی مترجم ها به حدی حرفه ای عمل می کنند که می توانند شخص بازدید کننده از شرکت ها را مجاب کنند همان زمان با مجموعه شما قرار داد ببندد.

نیرو پذیرایی نمایشگاه

پذیرایی نمایشگاه

شما هنگام استخدام نیرو نمایشگاهی باید نیروهای مناسبی را در نظر بیرید. شما به تیمی نیاز دارید که قسمت پذیرایی را به خوبی مدیریت کنند. از نوشیدنی ها و خوراکی های مناسب با منویی جذاب بتوانند مشتریان را از حضور در غرفه شما راضی کنند. این بخش نیز بسیار مهم است و حتما باید از افراد و نیرو نمایشگاهی متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

عکاس و فیلمبردار

عکاسی، فیلم برداری و همچنین ساخت تیزر نمایشگاهی از موارد و تخصص های دیگر می باشد که در نمایشگاه نقش مهمی دارند. عکس ها و تیزرها می توانند خدمات و محصولات شما را به گونه ای به نمایش بگذارند که توضیح شفاهی یک شخص قادر به آن نیست.

بهترین شرکت استخدام و تامین نیرو نمایشگاهی

همانطور که اشاره کردیم، شما به یک تیم متخصص و باتجربه برای نمایشگاه خود نیاز دارید. تیمی که بتواند هرآنچه شما می خواهید را برآورده کند و برای رسیدن به هدف شما بیشترین تلاش خود را بکند. تیم خدمات نمایشگاهی زینو با سال ها تجربه و همچنین داشتن نیروهای نمایشگاهی متخصص و آموزش دیده می تواند به شما در این زمینه کمک کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و همچنین استفاده از خدمات این مجموعه می توانید با شماره های ۰۹۱۲۹۴۴۹۲۱۲۰۹۳۹۵۴۶۳۷۸۷ تماس حاصل فرمایید.

ما در زینو به شما کمک می کنیم که بهترین ها را برای نمایشگاه خود استخدام کنید. در واقع یکی از مواردی که هر شخص غرفه دار به  ما مراجعه می کند، استخدام نیرو نمایشگاهی حرفه ای و متخص می باشد.