درباره ما

معرفی زینو xinoexpo

ارائه خدمات نمایشگاهی

آیا تا بحال تجربه حضور در نمایشگاه به عنوان ارائه دهنده خدمات یا محصولات خود را داشته اید؟ حضور در نمایشگاه و مذاکرات با بازدید کنندگان و تعامل با ایشان ،در خصوص ارائه خدمات و محصولاتتان یکی از راه های افزایش فروش میباشد که از سالیان گذشته مورد توجه تمامی شرکت ها بوده است. اما اگر قصد دارید تا در ذهن مشتری ماندگار باشید و توجه بازدید کنندگان را به خود جلب کنید ‌،باید بدانید که به چیزی بیشتر از حضور در نمایشگاه و داشتن یک غرفه نیاز دارید.

اگر غرفه نمایشگاه شما را دفتر کارتان و بازدید کنندگان را مشتریانی تصور کنیم که برای اولین بار به دفتر کار شما وارد میشوند. حال این سوال مطرح میشود که چه چیز هایی باعث میشود تا این مشتریان در نگاه و برخورد های اول متوجه این حقیقت گردند که با مجموعه ای حرفه ای رو به رو هستند ؟ اگر بتوان با داشتن نیروی کار حرفه ای ،کار بلد و پذیرایی مناسب از مهمانان جایگاه خود را در ذهن ایشان باز کنیم ،بی شک قدمی بزرگ در جهت تبدیل این بازدیدکنندگان به مشتری برداشته ایم.

خدمات نمایشگاهی زینو xinoexpo

برای دست یابی به این مرحله کمک گرفتن از شرکت های پذیرایی و تشریفات و تامین نیروی نمایشگاهی (به عنوان مثال : نیروی اطلاعات ، مترجم ،مهماندار ،باریستا و … ) بهترین گزینه میباشد .اما انتخاب یک شرکت پذیرایی و تشریفات ،تامین نیرو که سابقه اجرای پروژه ها و خدمات نمایشگاه را داشته باشد .و از نیروهایی استفاده نماید که تجربه کافی در این زمینه را دارند ،دوره های آموزشی های لازم در خصوص این کار را سپری نمودند مسئله ای مهم است که شاید کمتر به ان توجه گردد.

پذیرایی در نمایشگاه xinoexpo

چرا زینو بهترین انتخاب برای خدمات و پذیرایی در نمایشگاه است؟

برند زینو تنها مجموعه ی پذیرایی و تشریفات و تامین خدمات و نیروهای اموزش دیده نمایشگاهی است که به صورت تخصصی و متمرکز تمامی امور مربوطه را اجرا مینمایند. شما میتوانید با خیالی راحت تمامی امور مربوط به پذیرایی و تشریفات و تامین نیرو های نمایشگاهی خود را به زینو بسپارید و از حضور نیروهای مجرب و متخصص و با تجربه و همچنین تشریفات و پذیرایی مطلوب لذت ببرید.

مجموعه تشریفات و پذیرایی و تامین نیروی انسانی نمایشگاهی زینو با داشتن نیروهای کار آزموده و متخصص و با سابقه در سراسر ایران این بستر را برای شرکت هایی که قصد دارند بهترین پذرایی و خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند و همواره در ذهن مشتریان خود بدرخشند فراهم میکند تا با خاطری اسوده جهت تعامل و مذاکرات در کنار میهمان های نمایشگاهی خود بنشینند و از حضور نیروهای کارامد زینو و پذیرایی مدرن آن بهره مند شوند.

و اگر بخواهید بیشتر راجع به برند زینو و نحوه مدیریت این مجموعه نمایشگاهی بدانید باید به این مسئله اشاره کنیم که تمامی خدمات این مجموعه بر اساس درخواست مشتریان و با توجه به بودجه و نیاز و سلیقه ایشان انجام میشود این مجموعه بزرگ و متخصص با داشتن منو های متفاوت و کامل این امکان را در اختیار مشتریان خود میگذارد که با هر سایقه و بودجه ای بهترین پذیرایی و تشریفات را از بازدیدکنندگان غرفه خود داشته باشند.

نکته دیگر آنکه وجود مدیران و سرپرستان و البته نیروهای خلاق و با تجربه مجموعه زینو این امکان را فراهم میکند تا در ارائه خدمات تشریفات و پذیرایی شاهد پیشنهادات و خدمات خلاقانه و متفاوت بسیاری باشید.

همچنین از دیگر رسالت های برند زینو استفاده از بهترین دستگاه های صنعتی و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه پذیرایی و خدمات میباشد چرا که زینو شما را لایق بهترین ها میداند …