معرفی زینو xinoexpo

ارائه خدمات نمایشگاهی

آیا تا بحال تجربه حضور در نمایشگاه به عنوان ارائه دهنده خدمات یا محصولات خود را داشته اید؟ حضور در نمایشگاه و مذاکرات با بازدید کنندگان و تعامل با ایشان ،در خصوص ارائه خدمات و محصولاتتان یکی از راه های افزایش فروش میباشد که از سالیان گذشته مورد توجه تمامی شرکت ها بوده است. اما اگر قصد دارید تا در ذهن مشتری ماندگار باشید و توجه بازدید کنندگان را به خود جلب کنید ‌،باید بدانید که به چیزی بیشتر از حضور در نمایشگاه و داشتن یک غرفه نیاز دارید.

اگر غرفه نمایشگاه شما را دفتر کارتان و بازدید کنندگان را مشتریانی تصور کنیم که برای اولین بار به دفتر کار شما وارد میشوند. حال این سوال مطرح میشود که چه چیز هایی باعث میشود تا این مشتریان در نگاه و برخورد های اول متوجه این حقیقت گردند که با مجموعه ای حرفه ای رو به رو هستند ؟ اگر بتوان با داشتن نیروی کار حرفه ای ،کار بلد و پذیرایی مناسب از مهمانان جایگاه خود را در ذهن ایشان باز کنیم ،بی شک قدمی بزرگ در جهت تبدیل این بازدیدکنندگان به مشتری برداشته ایم.

برای دست یابی به این مرحله کمک گرفتن از شرکت های پذیرایی و تشریفات و تامین نیروی نمایشگاهی (به عنوان مثال : نیروی اطلاعات ، مترجم ،مهماندار ،باریستا و … ) بهترین گزینه میباشد .اما انتخاب یک شرکت پذیرایی و تشریفات ،تامین نیرو که سابقه اجرای پروژه ها و خدمات نمایشگاه را داشته باشد .و از نیروهایی استفاده نماید که تجربه کافی در این زمینه را دارند ،دوره های آموزشی های لازم در خصوص این کار را سپری نمودند مسئله ای مهم است که شاید کمتر به ان توجه گردد.